ART LABEL PROJECT JÜRİ ÜYELERİ
1979 yılında Ankara'da doğan Sevgi Can Pekmezci Sargın, Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü'nde Lisans, HÜ. Sosyal Bilimler Enstitüsü Grafik Anasanat Dalı'nda Yüksek Lisans ve 2010 yılında Sanatta Yeterliğini tamamladı. Hacettepe, Beykent ve Doğuş Üniversiteleri'nde öğretim elemanı olarak görev yaptı. 2006’da Fachhochschule Münster/ Almanya'da "Karakter Tasarımı" ve "Duvar/Mekan Resimlemeleri" konularında araştırmalar yaptı. 2012 yılında Almanya'nın Münster kentinde "Kulturlandschaften der Farben" etkinliğinde ilk kişisel sergisini gerçekleştirdi. Yurtdışı ve yurtiçinde pek çok workshop’da hem katılımcı, hem de yönetici olarak yer aldı. 12'si yurtdışında olmak üzere 40 karma sergiye katıldı. Halen Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Canlandırma Film Bölümü’nde, akademik çalışmalarına; aynı zamanda, illüstrasyon, çocuk kitabı, duvar resmi, karakter tasarımı konularında heyecanla araştırmaya, üretmeye ve paylaşmaya devam etmektedir.
71’de akrep olarak doğdu. Mimar Sinan’da heykel okudu. Önce Limon’da, sonra da Leman’da çizdi. Televizyona programlar yaptı. Tiyatro yazdı, sinema yazdı. Bir sürü kitap çıkarttı. Heykeller yaptı. Komikaze.net’i kurdu. Dünyanın en büyük karikatürünü çizdi, Guinness'e girdi. Şimdi de Penguen’de çiziyor. Mutlu...
www.erdilyasaroglu.com
Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü’nden mezun olan Cem Dinlenmiş, İstanbul, Stockholm, Barselona, Berlin, Dubai ve Basel'de çeşitli karma sergi ve uluslararası fuarlara katıldı. Galeri x-ist'te açılan iki solo sergisinde ağırlıklı olarak mekanik detaylar ya da üç boyutlu yüzeyleri olan resimler sergiledi. Penguen'deki politik sayfalarını bir araya getirerek hazırladığı albümlerin ikincisi “Her Şey Olur 2012” yılbaşında yayınlandı. 2005'ten beri Penguen dergisinde çiziyor ve kendine özgü grafik diliyle muhtelif disiplinlerde işler üretmeyi sürdürüyor.
1978 Ankara doğumlu.Lisansını Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü'nde tamamladı. Ankara’da çeşitli ajanslarda çalıştıktan sonra 2005-2007 arasında Sebit Bilişim Teknolojileri bünyesinde animasyon ve illüstrasyonlar yaptı. 2007-2011 yılları arasında C-section’da sanat yönetmeni olarak çalıştı. Çalıştığı dijital kampanyalarla yurtiçi ve yurtdışında bir çok ödül aldı. İllüstrasyonları çeşitli platformlarda sergilendi. Kuruluş aşamasında da yer aldığı Sotka’da kreatif direktör olarak çalışma hayatına devam etmektedir.
1962 İstanbul doğumlu. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde, Resim bölümünde okudu. Zamanın önde gelen gazete ve dergilerine düzenli olarak yazmanın dışında, bir dönemin tek rock müzik dergisi Stüdyo İmge’nin editörlüğünü yaptı. Yıllarca Cumhuriyet ve Milliyet gazetesinin müzik yazarlığını sürdürdü, TRT’de beş yıl boyunca bir caz programı; şehrin en önemli mekânlarında ve festivallerinde ve partilerinde DJ’lik yaptı. Salon’da müzikal konularda panel düzenledi, Radyo Kuzey’de bir yıl boyunca caz programı hazırladı, sundu. Hali hazırda Pozitif ve İKSV ile çalışıyor, Cumhuriyet Gazetesi’ne yazıyor, İstanbul Caz Festivalinde danışma kurulu üyesi, Alt Caz ve Tektekçi adlı mekânların müzik direktörü…
1982 Ankara doğumlu. 2005 yılında Bilgi Üniversitesi Reklamcılık Bölümünden mezun oldu. 10 sene reklam sektöründe çeşitli lokal ve global ajanslarda çalıştı. 2009 yılında Milk Gallery'i kurdu. Halen kurucu olarak Milk Gallery'de çalışmaktadır.
KATILIM KOŞULLARI -  İLETİŞİM
www.artlabelproject.com